Z czym nosić spodnie bojówki?

Spodnie bojówki męskie są bardzo popularne choć zestawianie ich z innymi ubraniami bywa trudne. Zdarza się, że trzeba uruchomić sporo kreatywności, by stworzyć na ich bazie ciekawy i oryginalny zestaw, który równocześnie będzie wygodny i estetyczny. Z czym więc nosić bojówki?

Bojówki + Bluzki z długim rękawem

Spodnie bojówki dobrze wyglądają z bluzkami z długim rękawem. Dobrze, jeśli bluzka ma pewien dodatek lycry lub innych elastycznych włókien. Dzięki temu ładnie przylega do ciała i może podkreślać mięśnie. Spodnie bojówki mają proste nogawki i są dość szerokie. Mogą one stanowić świetną przeciwwagę do mocno podkreślonej klatki piersiowej. Taki zestaw będzie szczególnie dobrze wyglądał w przypadku mężczyzn o silnie zarysowanych mięśniach. W przypadku panów o drobniejszej budowie lepiej jest wybierać bluzki, które nie przylegają ściśle do ciała. Odrobinę luźniejsze ubrania mogą sprawiać wrażenie, że sylwetka jest bardziej masywna i potężna.

Bojówki z T-shirtem

Spodnie męskie bojówki nie są elementem formalnej odzieży. Nie ma więc sensu zakładać do nich bardzo wymyślnych i skomplikowanych ubrań. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się klasyczne T-shirty. Do czarnych bojówek można ubierać koszulki we wszystkich możliwych kolorach, a i tak będą tworzyć dobrany duet. Koszulki zwykle są dość luźne, ale równocześnie są bardzo wygodne. Dobrze wyglądają też z obuwiem sportowym. Koszulka i bojówki to świetny zestaw do szkoły, który wybiera wielu nastolatków. Trzeba jednak podkreślić, że wygląda on dobrze także, kiedy jest noszony przez dorosłych już mężczyzn. Spodnie bojówki z koszulką można dodatkowo wzbogacić o rozpinaną bluzę.

Bojówki z marynarką sportową

Warto też wiedzieć, że bojówki można wykorzystać do tworzenia stylizacji półformalnych. W tym temacie możliwości są dość ograniczone, ale można popuścić wodze kreatywności. Czarne bojówki można zestawić z bardzo swobodną wersją marynarki sportowej. To dość odważne połączenie, ale w przypadku bluz o bardzo sportowym charakterze może się ono sprawdzić i zaskoczyć wszystkich dookoła.