Portfel PitBull – uniwersalny dodatek dla każdego wojownika

Ubrania oraz dodatki odzieżowe mogą bardzo dużo powiedzieć o właścicielu i zilustrować jego styl życia. Osoby odważne, uprawiające sport z pewnością chciałby to pokazać poprzez nadruki na koszulkach czy choćby dyskretne dodatki. Produkty firmy PitBull skierowane są dla wszystkich aktywnych osób dla których sporty walki są ważną częścią życia. 

Odzież i akcesoria z rozpoznawalnym logo

portfel

PitBull stopniowo buduje swoją pozycję na rynku odzieżowym. Dzięki zaangażowaniu w sponsorowanie dużych wydarzeń sportowych marka jest bardzo dobrze rozpoznawalna wśród wielu osób. Proste logo oraz duże nadruki ze skomplikowanymi grafikami to elementy charakterystyczne dla  produktów  tej marki. Coraz popularniejsze są także akcesoria takie jak np. portfel PitBull. Można go kupić w wielu wariantach: 

  • portfel skórzany w kolorze czarnym lub brązowym,
  • portfel materiałowy zapinany na rzep. 

Portfel tej firmy to subtelne podkreślenie swoich zainteresowań, a jednocześnie praktyczny dodatek, który sprosta wymaganiom każdego klienta.

Skórzany portfel na wiele okazji

Portfel PitBull wykonany ze skóry idealnie sprawdzi się nie tylko podczas wyjść na trening, ale także w wielu innych sytuacjach. Można go wziąć ze sobą do pracy czy spotkania ze znajomymi. Jest wykonany z materiałów, które zagwarantują, że przez długi czas nie będzie na nim widać oznak zużycia. Trzeba też podkreślić, że portfel PitBull jest bardzo praktyczny ze względu na dużą liczbę przegródek, w których można umieścić banknoty, monety, karty kredytowe czy wizytówki. Akcesoria ze skóry idealnie pasują do wielu ubrań i dlatego są uważane za bardzo uniwersalne.