Spodnie z dziurami damskie

Len, bawełna, poliester, jedwab… Na świecie jest wiele materiałów, z których prestiżowe marki szyją ubrania. A jednak wyłącznie jeansy wyglądają pięknie, gdy się zniszczą.

spodnie damskie rurkiSpodnie damskie z dziurami

Dziurawe stroje stanowią synonim młodości. Od wielu lat kolejne pokolenia nastolatków celowo niszczą swoje stylizacje. Wśród nich niewątpliwy prym wiodą jeansowe spodnie damskie rurki. Stwarzają tyle możliwości destrukcji!

Przecięcia na kolanach

Spodnie z dziurami damskie mogą mieć jedynie skromne poziome przecięcia na kolanach, które świetnie podkreślą kształt całej nogi. Łatwo to wykonać domową metodą, za pomocą żyletki i lusterka. Poprowadź cięcie w taki sposób, by przebiegało idealnie na zgięciu nogi. Dzięki temu otrzymasz subtelny, lecz lekko przekorny dodatek do nudnych rurek. Aby wzmocnić efekt powinnaś wybrać materiał jednokolorowy, najlepiej biały. I choć o spodniach z dziurami damskie poradniki wypowiadają się ostrożnie, taka grzeczna stylizacja w zestawieniu ze szpilkami doda ci kobiecego wyglądu.

Zaciągnięcia

Najlepiej postawić na wykorzystanie spodni damskich: rurek lub jegginsów. Męskie fasony z reguły różnią się elastycznością materiału. Zaciągnięte nitki powinny sprawiać wrażenie jakbyśmy miały w domu kilka kotów, które sypiają w szafie. Jak więc stworzyć podobne uszkodzenia? To proste – pogłaskaj pupila! Jeśli nie masz kota, możesz udać się nawet do jakieś znajomej czy miejskiego schroniska. Ty zyskasz wspaniały element garderoby, on – przyjemność spędzenia czasu w twoim towarzystwie.