Kurtki męskie na zimę

Wiele pań podczas najchłodniejszej pory roku nosi płaszcze, które są obecnie niezwykle modne. Jak natomiast wygląda moda zimowa dla mężczyzn? Tutaj ciężko jest wskazać jeden konkretny trend, jako że panowie bardzo często noszą takie ubrania, które odpowiadają ich indywidualnym preferencjom.

kurtki męskieMęska kurtka typu parka

Kurtki męskie Dstreet.pl typu parka są jednymi z bardziej popularnych elementów wierzchniej odzieży na sezon jesienno-zimowy. Z reguły są one ocieplane i tym samym zapewniają ciepło również podczas najniższych temperatur. Dodatkowo są bardzo stylowe, jako że często posiadają zdobienia na kapturze, stylizowane na wygląd futra. Panowie, dla których moda ma duże znaczenie, powinni więc sięgnąć po kurtkę tego typu, która jest nie tylko funkcjonalna, ale również bardzo modna. Warto zaznaczyć, że kurtki typu parka nierzadko noszą również kobiety, więc nie są to typowo męskie kurtki.

Kurtki sportowe

Często duży wybór kurtek męskich można napotkać również w sklepach z odzieżą sportową. Taka odzież jest z reguły dużo droższa od tej, którą można znaleźć w tradycyjnych sklepach odzieżowych, charakteryzuje się jednak wysoką funkcjonalnością. Przede wszystkim kurtki ze sklepów sportowych bardzo dobrze trzymają ciepło, dzięki czemu dobrze sprawdzają się nawet podczas największych mrozów. Dodatkowo, jak można się spodziewać, pełnią one też funkcję odzieży sportowej, więc można je nosić podczas dłuższych spacerów lub treningów biegowych. Jest to idealny typ odzieży dla tych mężczyzn, którzy prowadzą aktywny tryb życia.