Do jakich stylizacji nosić nerkę damską?

Obecnie nerka damska pasuje zarówno do causalowych stylizacji, jak i  sportowych oraz eleganckich. Wiele kobiet zestawia ją ze zwiewną sukienką i dłuższym swetrem lub płaszczem. Jeżeli tradycyjny sposób noszenia nerki damskiej dla kobiety jest niewygodny, może wtedy przewiesić ją ukośnie przez ramię.

W takim przypadku należy pamiętać, że nerka zapięta w pasie uniemożliwia zapięcie płaszcza bądź marynarki. Mimo tego torebki nerki z pewnością sprawdzą się w każdej sytuacji.

Do jakich stylizacji pasują nerki damskie?

Dla osób, które wolą nie wyróżniać się wśród tłumu, najlepszym rozwiązaniem będzie nerka damska w kolorze czarnym. Jak wiadomo, czarny kolor jest uniwersalny i pasuje do każdego ubioru.

Zatem torebka nerka będzie idealnie pasować do stylizacji na koncert czy imprezę, a nawet do sportowych ubrań. Naturalnie najlepiej wybierać torebki, które są wykonane z wysokiej jakości skóry. Dzięki temu torebka nerka szybko nie zniszczy się i posłuży każdej kobiecie przez wiele lat.

Nerka damska nie tylko w klasycznych stylizacjach

Należy podkreślić, że nawet klasyczna nerka damska nie musi okazać się nudna. Bez wątpienia warto zakupić ten rodzaj torebki w ciekawe tłoczenia. Torebka nerka imitująca skórę krokodyla na pewno będzie wyróżniać się oryginalnością pośród innych torebek.

Do punkowych i rockowych stylizacji najlepiej zakładać nerkę z ćwiekami. Jeśli jednak przedstawicielka płci pięknej woli spokojniejsze stylizacje, wówczas może zdecydować się na nerki damskie z innymi zdobieniami.