Z czym nosić legginsy damskie?

Legginsy damskie są bardzo popularną częścią garderoby. Najczęściej są noszone przez nastolatki i młode kobiety, choć nie jest to ścisła reguła. Szczególnie dobrze wyglądają, gdy są noszone przez osoby o szczupłej i smukłej sylwetce, bo legginsy nie ukryją jej mankamentów. Z czym powinno się je nosić? Kiedy wyglądają najlepiej?

legginsy damskie czarne

Ze spódniczką

Getry i legginsy damskie świetnie prezentują się w połączeniu ze spódniczką w długości mini. Pozwalają się czuć swobodniej i przy okazji zapewniają trochę więcej ciepła niż zwykłe rajstopy. Dzięki temu miniówki wcale nie muszą trafiać na zimę do szafy. Wprost przeciwnie! W zestawieniu z getrami można w nich chodzić nawet zimą i nie marznąć. Do kompletu można też dołożyć golfy damskie, by stworzyć ciekawy look na chłodne dni i niesprzyjającą pogodę. Dzięki legginsom damskim można zachować swobodę ruchów nawet w bardzo krótkiej spódniczce. Dzięki getrom jest ona też odpowiednim strojem na zakupy czy do szkoły.

Z tuniką

Bardzo popularne jest też noszenie legginsów damskich jako dodatku do tuniki. Jest to rodzaj dłuższej koszuli, który najczęściej sięga do połowy pośladków lub kawałek za nie. Tutaj w grę wchodzi tak, jak w przypadku mini spódniczek, zapewnienie wystarczającej ilości ciepła. Poza tym zaletą getrów damskich użytych w ten sposób jest fakt, że podkreślają one kształt nóg i pośladków dużo lepiej i skuteczniej, niż robią to jakiekolwiek spodnie. To duży plus zwłaszcza dla pań, które mogą pochwalić się świetną figurą i chcą ją uwydatnić i podkreślić.