Męski styl na polskich ulicach

Coraz więcej młodych ludzi szuka swojego stylu i chce się wyróżniać na polskich ulicach. Nie chcemy wyglądać jak wszyscy, dlatego mamy

dość sieciówek i byle jakości. W czym więc chodzą na co dzień młodzi mężczyźni? Co mówią obecne trendy o męskim stylu? Sprawdź poniżej.

Po pierwsze – mieć swój styl

Młodzi mężczyźni w wieku od 16 do 35 lat coraz częściej poszukują własnego stylu i zdecydowanie stawiają na indywidualizm i oryginalność. Odważniej podkreślamy strojem swój charakter oraz zainteresowania. Powoli odchodzimy od identyfikowania się z konkretnym stylem czy kulturą. Nawet jak utożsamiamy się z nurtem hip-hopowym, punkowym czy metroseksualnym – nie ograniczamy się

do konkretnych ubrań.

Po drugie – męski streetwear

Obserwując bacznie ulice i tym samym męski streetwear można dotrzeć, iż panowie są w swoich strojach coraz odważniejsi. Chętnie łączą ubrania luźne z eleganckimi (niezależnie od wykonywanego zawodu). Już od dawna zauważono, iż garnitur świetnie prezentuje się z trampkami, a koszula i krawat pasuje do jeansów. Męski streetwear stawia na luz i komfort noszenia. Moda przestała nas ograniczać, wręcz przeciwnie – zaczęła podkreślać naszą osobowość.

 

Po trzecie – klasa tkwi w szczegółach

Zaniedbany, w podartych dresach mężczyzna już dawno jest passe. Panowie chętniej dbają o siebie oraz o to, co mają na sobie. Od dawien dawna wiadomo, że klasa tkwi w szczegółach, dlatego chętniej inwestujemy w dobre jakościowo rzeczy, które świetnie prezentują się przez kilka sezonów. Zdecydowanie warto zainwestować w jedną wykonaną z dobrych materiałów koszulę, niż w kilka słabych gatunkowo produktów.

 

Moda męska rozwija się równie prężnie jak kobieca, dlatego warto śledzić projektantów i inspirować się ich pomysłami w przygotowywaniu codziennych outfitów. Jednak męskiemu streatwearowi najbardziej służy indywidualność i zgodność ubioru z własnym charakterem. Nośmy to w czym czujemy się dobrze i komfortowo.