Adidas Tiro 15 – jak stylizować?

W dzisiejszych czasach moda, która jeszcze do niedawna kojarzona była wyłącznie ze środowiskami ulicznymi, czyli dresy, ortaliony i sportowe ubrania przeniknęła do stylu powszechnego. Obecnie sportowa odzież przeżywa prawdziwy szczyt swojej popularności. Jest noszona na co dzień przez przedstawicieli niemal wszystkich grup wiekowych.

Adidas Tiro 15

Jednym z bardziej popularnych ubrań sportowych wykorzystywanym w roli elementu casualowych stylizacji są spodnie oraz bluzy z serii adidas Tiro 15. Z pewnością każdy z nas dobrze zna ten model. Są to klasyczne długie spodnie oraz rozpinane bluzy zazwyczaj w kolorze czarnym, ozdobione charakterystycznymi dla marki Adidas trzema białymi paskami na rękawach i nogawkach. Ubrania wykonane są materiału, który zapewnia wygodę, swobodę ruchu oraz doskonałą wentylację. Dzięki czemu prócz walorów estetycznych odznacza się także dużą użytecznością.

Jak nosić Tiro?

Spodnie Tiro, tak samo jak i bluza mogą być spokojnie noszone na co dzień do szkoły, na spacer czy spotkanie z przyjaciółmi. Możemy założyć na siebie cały komplet lub rozbić go na 2 oddzielne stylizacje. Ponieważ spodnie posiadają ściągacze na kostkach idealnie sprawdzą się w połączeniu z kolorowymi sneakersami i kolorową bawełnianą bluzą lub T-shirtem. Rozpinana bluza jest świetnym okryciem wierzchnim podczas wiosennych dni, a zimą będzie stanowiła świetną warstwę izolacyjną pod kurtką. Ponieważ jest w jednolitym kolorze pasują do niej zarówno dopasowane jeansy, jak i każdy inny rodzaj spodni, a także T-shirtów.