Typ pupy a rodzaj bielizny

Zakup damskiej bielizny dla wielu mężczyzn jest bardzo ciężkim zadaniem zwłaszcza, jeśli nie znają oni kształtów pośladków swojej partnerki. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja właśnie dla tych Panów, którzy chcą dowiedzieć się, jakie są rodzaje pośladków damskich i jaki rodzaj bielizny do nich najbardziej pasuje.

Okrągłe pośladki

Zdecydowana większość kobiet może pochwalić się okrągłymi pośladkami, które jak sama nazwa wskazuje występują u Pań, które mają mocno zaokrąglone biodra. Aby pośladki ładnie się prezentowały, warto postawić na bieliznę z dodatkowym materiałem z tyłu, który w całości okrywać będzie obfite pośladki. Warto postawić przede wszystkim na wygodne figi albo na tradycyjne bokserski damskie.

Pośladki w kształcie odwróconego serca

Każdy mężczyzna marzy o kobiecych pośladkach w kształcie odwróconego serca, ale mało który z nich wie, jaka bielizna do tego rodzaju pośladków damskich idealnie pasuje. Największą zaletą takich pośladków jest nie tylko piękny wygląd, ale również to, że pasuje do nich praktycznie każda bielizna.

Pośladki w kształcie gruszki

Bardzo seksowne są także pośladki w kształcie gruszki zwłaszcza, jak zostaną odpowiednio podkreślone przez seksowną bieliznę. Warto postawić na obcisłe spodnie albo ołówkowe spódnice, które w tym sezonie są bardzo modne. Tego rodzaje pośladków damskich doskonale komponują się z bielizną o głębokim wycięciu nogawek.