Torba ma znaczenie

Wybór codziennych stylizacji jest nie lada wyzwaniem. Toteż dlatego trzeba się przygotować na wszelkie okoliczności, i posiadać w swojej garderobie wszelkie akcesoria, które ułatwią zapakowanie na każdorazowe wyjście. Firma Nike zezwoliła sobie na prawdziwy kunszt i wytworzyła torby na miarę wszelkich oczekiwań. Zatem trochę o nich.

Na każdy wypad

Torba Nike występuje w wielu rodzajach. Są to modele:

  • sportowe – z długim paskiem i dwom rączkami, o różnej wielkości; świetnie sprawdzą się na siłownię, basen, czy też niedaleką podróż; wszelkie przegródki, zezwolą na właściwe umiejscowienie niezbędnych rzeczy; wykonana z wysokogatunkowych tkanin;
  • rekreacyjne – ten typ jest zawsze pod ręką; to klasyczna prostokątna torba, doskonale odnajdująca swoje przeznaczenie w wyjściach na uczelnię, do szkoły, do pracy; wykonana jest z wysokiej jakości poliuretanu;
  • miejskie – są to małe listonoszki lub torby na jedno ramię, które pomieszczą w sobie niezbędne dobra, np. aparat, telefon, portfel; materiałem wiodącym jest poliester.
    Do wyboru są bardzo różnorodne wersje, które cechuje ilość przegródek, obecność zamków, zapięć.

Właściwie dobrane

Głównym elementem dekoracyjnym każdej torby Nike, jest logo marki umieszczone w widocznym miejscu (jest to charakterystyczna łyżwa z napisem). Kolorystyka jest bardzo zróżnicowana, wobec czego nie brakuje tutaj klasycznych czerni, szarości, jak i bardziej oryginalnych barw: czerwieni, różu, błękitu. Wszystkie połączenia nawiązują do obecnych trendów w modzie, więc można być pewnym, że jest się na czasie z aktualną kolekcją. Obecną kolekcję można zobaczyć np. w sklepie KajaSport.