Idealne kurtki damskie wiosenne

Jakie kurtki na wiosnę wybrać?

To uniwersalne pytanie bardzo często pojawia się w głowach kobiet, które nie mogą zadecydować o tym, jakiego typu okrycia wierzchniego potrzebują na nadchodzący, nowy sezon. Na całe szczęście wraz z przyjściem kolejnej wiosny, projektanci oraz sklepy odzieżowe, wypuszczają na rynek kolejne fasony oraz kolory, dzięki czemu wybór może okazać się nieco łatwiejszy.

Jakie kurtki damskie wiosenne będą dobrym wyborem na nadchodzącą wiosnę?

Przede wszystkim wszelkiego rodzaju bomberki. Tego typu kurtki wiosenne królują na wybiegach już od kilku sezonów, ale nic nie zapowiada się na to, aby coś w tej kwestii miało ulec szybkiej zmianie. Bomberki oczywiście zmieniają swój fason, stają się dłuższe, krótsze, a czasami przyozdobione oryginalnymi aplikacjami. Mimo to wciąż nie zmienia się ich podstawowa funkcja, czyli ochrona przed wiosennym wiatrem i ewentualnym deszczem. W tym sezonie warto wybrać bomberkę w pastelowym kolorze. Idealnie sprawdzi się jasny róż bądź błękit.

Na uwagę zasługują także parki, które podobnie jak bomberki, już od wielu lat mają ugruntowaną swoją pozycję w świecie mody. Parki pokochały kobiety na całym świecie. Głównie dlatego, że są bardzo uniwersalne, a jednocześnie w subtelny sposób podkreślają figurę. Warto zainwestować w choć jedną parkę w kolorze beżowym bądź bordowym. Parki w kolorze khaki powoli odchodzą w zapomnienie.

Warto wybierać sprawdzone i lubiane fasony, ale tym razem w zupełnie innej kolorystyce. Na wiosnę szczególnie modne będą pastele oraz beże.