Ekstrawagancja jest dla ciebie

Warto czasami nieco zaszaleć i ożywić swoją codzienną garderobę chociażby jednym szczegółem. Dobrym pomysłem jest tutaj chociażby jakieś bardziej „odjechane” obuwie, nie brakuje takich w naszych sklepach.

botki na słupku

Nie tylko klasyka

Oczywiście jeżeli szukamy botków damskich z takich modelów, które będą nam do wszystkiego pasowały, będą uniwersalne i klasyczne to na pewno doskonale sprawdzą się tutaj czarne, proste buty na obcasie lub płaskie. Dzisiaj jednak w modzie liczy się też inwencja i niecodzienne rozwiązania, coraz więcej osób też stawia na te dwie cechy i nie boi się zaryzykować. Przy odrobinie dobrego smaku można wiele zyskać.

Obcasy od zadań specjalnych

Po pierwsze takim najbardziej wyróżniającym elementem obuwia mogą być obcasy i nie chodzi tylko o ich długość, ale obecnie przede wszystkim o kształt. Im bardziej nietypowy, tym lepiej. Dzisiaj przypominać mogą one chociażby greckie kolumny, mogą być niepełne, z dziurą w środku, przezroczyste i bogato zdobione tak, by przykuwać wzrok wszystkich osób i być prawdziwą wizytówką naszą i naszej stylizacji.

Tutaj nie ma ograniczeń

Dobrym rozwiązaniem mogą być też nietypowe printy, zwłaszcza te zwierzęce, dużą popularnością cieszą się te z metalicznym połyskiem, różnobarwne. Botki damskie mogą też być bardzo futrzane lub wykonane z przezroczystego tworzywa. Tak naprawdę możliwe jest niemal wszystko, ponieważ moda ma coraz mniej ograniczeń i jeżeli tylko ktoś ma wyobraźnie i odwagę to może szaleć do woli i wybierać spośród najbardziej nietuzinkowych butów.