Obcasy dla każdego

Chodzić w butach na obcasach nie każdy potrafi, jest to sztuka, której trzeba się nauczyć. Niestety ciało człowieka nie jest tak skonstruowane, aby w szpilkach czuć się komfortowo. Jednak wszystko jest do opanowania, a noga w czółenku prezentuje się tak pięknie, że warto wytrwale trenować.

czółenka srebrneObcasy nie tylko na specjalne okazje

Każda kobieta powinna mieć w szafie buty na obcasie. W życiu codziennym wysokie szpilki raczej nie zdają egzaminu, ale buty na niewielkim obcasie lub słupku jak najbardziej sprawdzają się rewelacyjnie. Dodatkowo z pomocą przychodzą wkładki i wklejki żelowe.
Przez ostatnie kilka sezonów bardzo modne okazują się być czółenka srebrne MarcoShoes lub złote. Prezentują się bardzo elegancko i dodają każdej stylizacji charakteru. Warto zatem przełamać stereotyp i odważyć się na odrobinę błysku na stopie.

Na wieczór obowiązkowe szpilki

W wieczorowych kreacjach buty na wysokim obcasie są klasyką. Wspaniale wysmuklają sylwetkę i dodają każdej kobiecie sexapilu. Czółenka srebrne, złote lub cekinowe zestawione z najprostszą sukienką lub spodniami, stworzą szykowną i elegancką stylizację. Należy jednak zachować umiar i jeśli strój jest bogato zdobiony, to buty powinny być stonowane, w bezpiecznym kolorze beżowym tzw. nude lub czarnym.

Czółenka są symbolem kobiecości, dlatego nie należy z nich rezygnować. Buty na obcasie, również będą wygodne w noszeniu jeśli zostanie dobrany odpowiedni model, którym zapewni komfort.