Saszetka nerka – jak nosić?

Z roku na rok saszetki nerki cieszą się coraz większą popularnością – nie tylko wśród sportowców. Nie ma się czemu dziwić – są bardzo wygodne, gdyż potrzebne rzeczy znajdują się zawsze pod ręką, a szeroki wybór saszetek nerek na rynku sprawia, że można dopasować ją niemal do każdej stylizacji.

Saszetka nerka – jak nosić?

Tak naprawdę istnieje wiele sposobów noszenia saszetki nerki. Sposób jej noszenia można dopasować do własnych upodobań i preferencji. Najpopularniejszym sposobem noszenia saszetki nerki jest jej zapięcie w pasie i ukrycie pod odzieżą wierzchnią, taką jak na przykład kurtka czy bluza. A w którym miejscu powinna się znaleźć sama saszetka? To zależy od sytuacji:

* Z przodu – jest to rozwiązanie bardzo wygodne i najbezpieczniejsze – w końcu najczęściej saszetka nerka służy do przechowywania cennych przedmiotów, takich jak pieniądze czy smartfon;

* Z boku – bardzo wiele osób przekręca ja w ten sposób, jednak jest to mniej bezpieczne, szczególnie w tłumie ludzi – potencjalni kieszonkowcy  mają wtedy większy dostęp do saszetki;

* Z tyłu, na plecach – w ten sposób saszetka nerka jest noszona przez rowerzystów;

* Na udzie – do tego potrzebna jest specjalna saszetka motocyklowa.

Saszetka nerka – jak kupować?

Przy zakupie saszetki nerki warto zwrócić uwagę, czy pasek mocujący jest solidny, aby wytrzymał wielokrotne zakładanie i zdejmowanie nerki. Ważna jest także łatwa i płynna regulacja obwodu paska.

Mając poniższe cechy na względzie, na pewno wybierzemy idealną saszetkę nerkę dla siebie.

Oferta sprzedażowa: Saszetki nerki tutaj