Jaki stanik pod kreację?

Na co dzień dość łatwo jest tak dobierać stroje, by bielizna nie była spod nich widoczna, zresztą nawet jeśli spod bluzki na ramiączkach widać ramiączka stanika, nie jest to wielka tragedia na zakupach czy spotkaniu ze znajomymi. Podczas wielkich wyjść każda kobieta jednak chce wyglądać pięknie, a widoczne elementy biustonosza mogą całkiem zepsuć efekt oraz odebrać elegancję. Na szczęście zawsze można znaleźć jakieś rozwiązanie.

Specjalne rodzaje biustonoszy

Na rynku znaleźć można bardzo różne rodzaje staników, które są dedykowane do różnych kreacji, jak stanik bardotka (zobacz w Gorteks), biustonosze z odpinanymi lub przezroczystymi ramiączkami, zapinane na brzuchu, z obniżonym mostkiem lub zapięciem z tyłu czy też silikonowym, prześwitującym tyłem. Kiedy nie chce się, by górne części miseczek były widoczne w dekolcie, można postawić na stanik bardotkę, zaś gdy niewidoczne mają być ramiączka, dobrym wyjściem będzie biustonosz samonośny o odpowiednio ścisłym obwodzie.

Specjalne akcesoria

Czasem jednak zdarza się, że żaden biustonosz nie jest odpowiedni, bo na przykład kreacja wycięta jest z wielu stron. Można wówczas zdecydować się na specjalny rodzaj biustonosza samonośnego mającego postać wyłącznie silikonowych miseczek, czasem z łączeniem między nimi. Kiedy zaś chce się zachować większą wygodę, można zaopatrzyć się w specjalne plastry, za pomocą których podtrzymuje się biust od dołu lub podciąga go do góry.