Caprice – buty na miarę XXI wieku

Marka Caprice powstała w 1990 roku w Niemczech. Przez lata firma budowała swoją renomę najpierw na rynku niemieckim, później europejskim. Dziś Caprice są znane na całym świecie i wciąż cieszą się dużym uznaniem.

kobiece sandały Caprice

Buty marki Caprice to nie tylko świetny design, ale przede wszystkim wyjątkowa jakość materiału i piękne, dokładne wykończenie każdej pary.

Nie bez powodu kolekcje tej marki wystawiane są na najważniejszych targach międzynarodowych jak: GDS Dusseldorf, Pure Londyn, Expo Riva czy na targach w Moskwie i Kijowie.

obuwie marki Caprice

Marka Caprice w swojej ofercie ma obuwie damskie, męskie i dziecięce. Na każdą porę roku, każdy znajdzie coś dla siebie.

Kobiety mogą wybierać spośród dziesiątek modeli kozaków, mokasynów, botków, szpilek, czółenek, balerinek czy butów sportowych. Panowie zaś mogą zakupić buty sportowe, eleganckie trzewiki czy klasyczne mokasyny. Firma nie zapomina również o najmłodszych i dla nich produkuje sandałki, buty sportowe, kalosze, balerinki czy piękne kozaczki.

Wysoka jakość materiału i wykonania daje gwarancję wielosezonowego korzystania z obuwia. Ich podeszwy nie wycierają się a całość obuwia nie ulega tak szybkiemu zniszczeniu – oczywiście przy odpowiednim dbaniu o obuwie.  Warto jest zatem zainwestować w odpowiednie buty, gdyż w nich chodzimy na co dzień i to one chronią nas przed urazami czy przemoczeniem.