Jigga Wear – wyraź się przez ubrania!

Jigga Wear to polska marka założona w 2001 roku, weszła na rynek wraz z początkiem rozkwitu polskiej kultury hip-hop, a ich produkty idealnie wpasowały się w uliczny styl. Ubrania były inspirowane modą ze Stanów Zjednoczonych, a raczkującą era rapu nakreśliła, w jakim kierunku pójdzie marka. Ubrania Jigga Wear szybko zdobyły popularność, a ich jakość zaskakuje do dziś.

Klasyka na lata

Po kilku latach nieobecności Jigga wróciła na rynek z odświeżonym designem i stale powiększa swój asortyment. Produkty z charakterystyczną koroną to gratka dla wszystkich fanów streatwear’u i kultury hip-hopu. Łączą ze sobą wyśmienitą jakość, najnowsze trendy i poszanowanie dla klasyki. Kolekcja marki to między innymi koszulki, joggery, bluzy, spodnie czy czapki. Występują zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej. Największą popularnością cieszą się bluzy Jigga Wear, które szybko skradły serca ludzi swoim ponadczasowym designem i komfortem noszenia. Występują w kilku różnych kolorach i wzorach. Wszystkie produkty Jigga wykonane są z najwyższej jakości materiałów naturalnych, dzięki czemu nie są drażniące dla skóry, nie uczulają i służą przez wiele lat – nie tracąc na jakości.

Ubierz się jak swój ulubiony raper!

Marka od początku swojej działalności stawiała na współprace ze znanymi raperami, a także angażowała się w organizację koncertów hip-hop. Markę reprezentowali między innymi Arab, Trzeci Wymiar, Gural, KASTA Squad czy Tede. Produkty Jigga pojawiały się nie tylko na polskich ulicach, ale także w teledyskach i na występach artystów. Produkty Jigga Wear to świetny wybór dla każdego fana rapu, który chce dzielić się swoją pasją, a przy tym lubi dobrze wyglądać.