W jakich zestawieniach nosić podkolanówki

Dla kobiet lubiących odrobinę fantazji w swoich codziennych stylizacjach, z pewnością można polecić stosowanie podkolanówek. Podkolanówki mogą odmienić nawet najbardziej banalny strój, warto zatem kupić sobie przynajmniej jedną parę na zimę i jesień. Można też nosić je w zestawach po domu, wtedy to świetnie będzie je zestawiać z grubymi obszernymi swetrami, albo koszulami w kratę.

Podkolanówki w zestawieniu ze spódnicą lub sukienką

Podkolanówki świetnie będą wyglądały z krótkimi sukienkami i spódniczkami w kratkę. To taki styl nazywany preppy, kojarzący się ze studentami angielskich collegów. Do takich zestawów świetnie wyglądają proste granatowe swetry z dekoltem w serek, albo klasyczne granatowe marynarki. W takim zestawieniu bardzo dobrze będą prezentowały się młode kobiety. Aby trochę przełamać tą stylizację, warto założyć do niej na przykład buty typu worker boots.

Podkolanówki do szortów

Szorty można również podrasować za pomocą podkolanówek. Wtedy nadają się one nawet do noszenia w chłodne dni, bo podkolanówki dodatkowo chronią nogi. Świetnie prezentują się z trzewikami ozdobionymi futerkiem, można też zakładać je do wysokich butów. Wtedy podkolanówki fantazyjnie wystają ponad cholewki.

Podkolanówki dla dzieci

Oczywiście można również kupić piękne podkolanówki dla swoich dzieci. Z pewnością ucieszą się z nich małe dziewczynki, bo współcześnie można znaleźć fantazyjne modele, na przykład ozdobione wizerunkiem jakiś leśnych zwierząt. To piękny i praktyczny dodatek do stylizacji dla dzieci. A wszystko co praktyczne jest przecież tak bardzo pożądane wtedy, gdy na dworze jest zimno.