Sweterki damskie na każdą porę roku

Sweter to z całą pewnością jeden z tych elementów naszej szafy, który nieodwołalnie kojarzy się z jesienią i z zimowym chłodem. Kiedy robi się wietrznie i deszczowo na zewnątrz jest on podstawą praktycznie wszystkich stylizacji. Wbrew pozorom nie jest trudno skompletować niebanalny ubiór ze swetrem w zestawie. Wystarczy nieco kreatywności i dobry pomysł. Z pewnością warto się inspirować tym, co w swoich kolekcjach jesienno-zimowych proponują każdego roku światowej sławy projektanci. Sweterki damski można nosić na wiele interesujących sposobów. Wcale nie musi to być to konieczność spowodowana panującą wokół aurą.

Sukienka mini czy sweter?

Absolutnym hitem sezonu jesienno-zimowego już od wielu lat są swetry przypominające wyglądem sukienki. Są z reguły nieco dłuższe niż ich standardowe odpowiedniki, a przy tym można je nosić na wiele różnych sposobów. Świetnym rozwiązaniem jest połączenie długiego swetra z wysokimi kozakami. Stylizacja taka optycznie wydłuża nogi oraz wysmukla całą sylwetkę. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet o niskim wzroście i nieco bujnych kształtach.

Swetry damskie w zestawie z rurkami

Wąskie rurki w połączeniu ze swetrem typu over-size to bez wątpienia rewelacyjnie wygodny i ponadczasowy zestaw, który świetnie sprawdza się zarówno w pracy, jak i na uczelni czy na spacerze. Można go nieco ożywić zakładając ciekawe dodatki lub eksperymentując z kolorami. Wystarczy trochę kreatywności, aby powstał niebanalny zestaw, który będzie zarówno modny, jak i wygodny.