Jesienne dylematy kurtkowe

Płaszcz, czy kurtka? Może zimowa wersja trencza? Puchowy model sprzed lat? Lekka bomberka powodująca odmrożenia lędźwi? Każda kobieta przed rozpoczynająca się jesienią staje przed znanym od lat dylematem. Pomimo chęci posiadania eleganckiego wyglądu, większość kobiet ostatecznie decyduje się na damskie kurtki jesienne w tzw. bezpiecznych barwach.

Grasz w zielone?

Czerń i granat definitywnie powinny zostać usunięte z wystaw sklepowych. Smutne i ciemne kolory nie nastrajają zbyt pozytywnie podczas jesiennej pluchy. Niech w tym sezonie kurtki jesienne damskie zabłyszczą soczystym kolorem. Zieleń, bordo, burgund i dojrzała śliwka powinny w tym sezonie odnaleźć swoje zwolenniczki. Dla bardziej odważnych pań polecany jest koral, khaki i przełamany bielą granat.

Wspólne poszukiwania

Na poszukiwania warto wybrać się z zaufaną przyjaciółką. Krytyczne oko znającej od lat osoby pozwoli na dokonanie dobrej inwestycji.

Tak! Zakup kurtek jesiennych damskich (np. takich yups.pl/kurtki-przejsciowe) to inwestycja! Inwestycja w piękny wygląd i dobrze samopoczucie! Sklepy już od kilku tygodni kuszą nowościami. Powolny przegląd oferowanych egzemplarzy umożliwi sprecyzowanie własnych potrzeb, a następnie ułatwi ostateczny wybór. Niech jesień stanie się w tym roku kolorem!