Czym sugerować się przy wyborze koszuli nocnej?

Jak wiadomo każda kobieta ma inną sylwetkę. Jaką zatem koszulę nocną powinny kupić przedstawicielki płci pięknej z małym biustem, a także wysokie i szczupłe panie? Czym powinny sugerować się przed podjęciem decyzji?

Koszule dla puszystych pań

Jak wiadomo okrągłe kształty nie zawsze są powodem do dumy dla przedstawicielek płci pięknej. Kobiety muszą jednak pamiętać, że krągłości i waga nie będą miały żadnego znaczenia przy wybraniu koszuli nocnej o właściwym fasonie. Panie powinny decydować się na zakup modeli w odważnych kolorach. Świetnym rozwiązaniem może być na ramiączkach z dekoltem kształcie litery V, nie tylko podkreśli piersi, ale również doda odpowiedniej zmysłowości.

Koszula dla pań z małym biustem

Kolejnym problemem dla kobiet jest posiadanie zbyt małego biustu. Paniom, które nie zostały hojnie obdarowane przez naturę, rekomendowane jest kupowanie koszul o kwiecistych, wyrazistych wzorach albo w poprzeczne paski. Dobrym rozwiązaniem może być także zdecydowanie się na koszulkę nocną z biustonoszem – porównaj ceny.

Koszula dla kobiet z dużym biustem

Część kobiet będzie odczuwała ogromny dyskomfort z powodu posiadania zbyt dużego biustu. Panie mogą jednak odwrócić od nich uwagę wybierając koszulki ze zdobieniami u dołu. Ciekawym rozwiązaniem na optyczne zmniejszenie biustu może być także model z wbudowanym gorsetem z delikatnym ściągaczem, nie tylko wysmukli sylwetkę, ale również wyrówna odpowiednie proporcje ciała.

Koszulka dla wysokich i szczupłych pań

Nie wszyscy mają świadomość, ale zarówno wysokie, jak i szczupłe panie mają kompleksy, które są związane z wyglądem. Przedstawicielki płci pięknej powinny decydować się na zakup koszul nocnych z przedłużonymi rękawami, które będą sięgały nawet za kolano. Optycznie skrócą bowiem sylwetkę i jednocześnie nie pozbawią kobiecego wdzięku.