Na co zwrócić uwagę kupując garnitur?

Zakup garnituru wcale nie jest takim prostym zadaniem, jak może się wydawać. Nie każdy mężczyzna ma idealne proporcje ciała, dlatego najczęściej garnitury wymagają poprawek krawieckich. Jak kupować garnitur, żeby wyglądać elegancko i z klasą?

Dobrze skrojony garnitur ukryje mankamenty sylwetki i uwydatni to, czym można się pochwalić. Najważniejsze jest to, żeby wybrać garnitur w dobrym rozmiarze. Niestety wielu mężczyzn nosi garnitury, które są źle skrojone i za duże. Jak uniknąć takich problemów? Po pierwsze zwróćmy uwagę na rodzaj marynarki, powinna pasować w ramionach, a barki nie mogą wypychać rękawów marynarki. Jeśli marynarka nie pasuje, nie ma się czym przejmować, zawsze można zanieść garnitur do krawca i ją wytaliować.

Garnitury joop (przykład:https://mayoutway.com/joop-garnitury) to dobra inwestycja, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego warto zdecydować się na takie rozwiązanie. W ofercie mają nie tylko garnitury, ale również marynarki w bardziej sportowym stylu, które można nosić także na co dzień.

Jeżeli chodzi o spodnie to najważniejsze jest to, żeby nie były za długie. Choć niektórzy sprzedawcy nadal przekonują klientów, że spodnie powinny sięgać do obcasa butów, to w przypadku nowoczesnych, dopasowanych krojów taka zasada się w ogóle nie sprawdza. Spodnie z przodu powinny dotykać buta, natomiast z tyłu powinny sięgać do górnej części cholewki.

Jeżeli wybierzemy odpowiedni garnitur, to będziemy prezentować się stylowo, elegancko i z pewnością posłuży nam na wiele lat i nadal będzie prezentować się efektownie.