Modne body dla kobiet

Koronkowe body z miseczkami z podszewką jest świetne, ponieważ możesz cieszyć się noszeniem przezroczystej lub prześwitującej koronki, nie czując się zbyt nago. Wybierz czarne, białe lub neutralne body, jeśli szukasz czegoś, co może wyglądać dobrze na Twoim ciele.

Jakie body wybrać?

Noś cienki, trójkątny stanik, jeśli body nie ma miseczek z podszewką. Jeśli Twoje body ma już koronkowe detale lub wzory, nie musisz się martwić o żadne dodatki. Jest to z pewnością ogromna zaleta. Jeśli jednak twoje body jest dość proste, załóż oryginalny stanik, aby wyglądać efektownie. Aby uzyskać minimalistyczny wygląd, dopasuj albo czarny stanik i body, albo biały stanik i body. Alternatywnie, wybierz kontrastowe kolory biustonosza. Jeśli Twoje body jest przezroczyste możesz nosić stanik pod spodem. W ten sposób Twoja stylizacja nie będzie zbyt ekstrawagancka.
Wybierz pasujący kolor do koronkowego body lub odważny, kontrastowy kolor, taki jak czerwony stanik i czarny body, aby uzyskać bardziej wyrazisty wygląd.

Koronkowe body – do czego je założyć?

Załóż marynarkę na body, aby uzyskać bardziej elegancki wygląd. Dopasuj marynarkę do koronkowego body, aby stworzyć elegancki, minimalistyczny strój. Taką stylizację możesz założyć na przykład do pracy lub na biznesowe spotkanie. Body koronkowe jest zazwyczaj wykonane w bardzo solidny sposób – jest to duża zaleta. Możesz też wybrać blezer kontrastujący z kolorem koronkowego body, aby stworzyć efektowny strój. Na przykład załóż czarne body z białym blezerem. Połącz koronkowe body z dżinsową kurtką, aby uzyskać przyjemny, swobodny wygląd. Lekka dżinsowa kurtka w połączeniu z ciemnym body wygląda naprawdę rewelacyjnie. Body koronkowe sprawi, że będziesz wyróżniać się w tłumie. Taki strój doda Ci pewności siebie, a jest to naprawdę bardzo ważne.